Serwis i renowacjeZachęcamy do skorzystania z naszych usług; serwisu i renowacji ekspresów do kawy.

Prowadzimy serwis pogwarancyjny ekspresów marek tj. Expobar, Jura, Saeco, La Cimbali, Faema, Francis Francis, Gaggia, Carimali, Astoria i innych.

Do Państwa dyspozycji mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników serwisu, posiadających wiedzę i doświadczenie, których zadaniem jest zapewnienie niezawodnej pracy urządzeń oraz zminimalizowanie czasu przestoju po wystąpieniu awarii.

Zajmujemy się profesjonalną renowacją starych ekspresów do kawy wszystkich światowych marek, traktując każdy z nich jako nowe wyzwanie, i dążąc przy tym do tego, aby dane urządzenie miało taki sam lśniący wygląd, jak za czasów jego najwyższej świetności.

W przypadku wystąpienia awarii serwisanci udzielają bezpłatnych konsultacji telefonicznych, bądź przyjeżdżają na miejsce awarii w maksymalnym czasie nie dłuższym niż 24 h.

Program przeglądów okresowych wprowadzony przez naszą firmę obejmuje wykonywanie przeglądów urządzeń co 6 m-cy.
Według zaleceń producentów urządzeń gastronomicznych, ważna jest zarówno codzienna konserwacja wykonywana przez Państwa personel, jak i okresowe przeglądy przeprowadzane przez wykwalifikowany serwis.

Przeglądy te umożliwiają sprawdzenie stanu technicznego urządzeń, czyszczenie, wcześniejsze wykrycie nadmiernego zużycia podzespołów i elementów takich jak np. uszczelki. Ponadto przeprowadzane jest ponowne szkolenie z zakresu codziennej obsługi urządzeń (ważne np. w przypadku rotacji personelu). Regularne przeglądy skutecznie ograniczają konieczność interwencji serwisowych z powodu awarii, znacznie redukując koszty eksploatacji urządzeń.

Zachęcamy zatem do wypróbowania naszego serwisu, a w przypadku wystąpienia awarii wymagającej zabranie urządzenia na serwis, zapewniamy maszynę zastępczą.
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Allwelt International Sp. z o.o.